Nutriční terapeut Teplice

Nutriční terapeut Teplice

Pro všechny obyvatele Teplic, kteří mají potíže s nadváhou nebo nejsou spokojení se svojí postavou, máme tip na řešení jejich problému – výživové středisko Svět zdraví Teplice poskytuje profesionální poradenství pro každého, kdo chce zhubnout, zlepšit si postavu nebo získat lepší kondici. Zabýváme se základní i metabolickou diagnostikou organismu, nutričním poradenstvím, prodejem vysoce kvalitních doplňků stravy a dalšími službami. Dokážeme pomoci každému, kdo je ochotný změnit svoje stravovací návyky a dodržovat naše rady. Pro více informací a objednání na úvodní diagnostiku vyplňte kontaktní formulář na tomto webu, asistentka se pak s vámi domluví na termínu vaší návštěvy.

V Teplicích se výživová poradna Svět zdraví nachází na adrese Školní 1019/19, naproti papírnictví a prodejně plastových oken. Pojedete-li k nám s MHD, vystoupíte na zastávce Benešovo náměstí, odkud je to už jen kousek. Otevřeno máme od pondělí do pátku, vždy od 8.30 do 17.00. Na pobočce pracuje hned několik výživových specialistek a dvě asistentky, zaměřujeme se i na výživu pro sportovce, děti a diabetiky.

Otevírací doba

Po: 08:30 - 17:00

Út: 08:30 - 17:00

St: 08:30 - 17:00

Čt: 08:30 - 17:00

Pá: 08:30 - 15:00

So: Zavřeno

Ne: Zavřeno

Kontaktní informace

Školní 1019/19, 415 01 Teplice

telefon: 734 752 888

e-mail: teplice@svet-zdravi.cz

405 199

zhubnutých kilogramů

89

poraden

208

specialistů

2 010

založena první pobočka

Mapa pobočky

Odkud k nám klienti také jezdí

• Srbice

• Srbice

• Dubí

• Krupka

• Chlumec

Vlašské ořechy zlepšují pružnost krevních cév

Pokud budete denně jíst 30 g vlašských ořechů, uděláte službu své kardiovaskulární soustavě. Kyseliny linolová a alfa-linolenová udržují optimální hladinu cholesterolu.

Hořčík pro dostatek energie

Nedostatek hořčíku a dalších minerálních látek neblahým způsobem ovlivňuje vaši čilost.

Vitamín D pro zdravé kosti

Vitamín D je velmi důležitý; zpevňuje kosti a krom jiných účenků je nezbytný i pro celkovou pohodu.

Smoothies pro dostatek vitamínů

Pravidelná konzumace ovocných a zeleninových smoothie pomáhá celkovému pročišťování organismu a zásobí vás celou řadou vitamínů a dalších prospěšných látek.

Banány pro lepší zdraví

Banány mají vysoký obsah vitamínu B6. 3 středně velké banány dodají doporučenou denní dávku tohoto vitaminu pro dospělého muže, jakož i značné množství vitaminu C, B1, B2, E a kyseliny listové.

Na této pobočce o vás pečují

Martin Krejčovský, manažer

Můj původní cíl byla dráha hudebníka, mít možnost dělat hudbou radost mnoha lidem. Vystudoval jsem konzervatoř, ale ke konci studia mě začaly trápit zdravotní problémy, díky kterým jsem nemohl v této dráze pokračovat. Zajímal jsem se též o zdravou výživu, a tak jsem začal přemýšlet nad tím, jak i v tomto směru udělat lidem radost a pomoci jim od jistých problémů. V momentě, kdy mi přišla nabídka na práci ve Světě zdraví, jsem se toho chytil a šel za tím. Vždy mě zajímalo, jak stravování může znatelně ovlivňovat každého z nás. Není lepší pocit, než když klienti kvalitně redukují svou váhu, mají z toho radost a jsou plni svých, někdy i ztracených přání a tužeb. Čím větší je spokojenost klientů, tím více mě má práce naplňuje. Baví mě předávat své znalosti dál a pomáhat tak těm, kteří o to mají opravdu zájem.

Bc. Nikola Kratinová, manažerka

O zdravý životní styl jsem se začala zajímat před lety, nejprve kvůli zdravotním problémům, později kvůli nebezpečně stoupajícím číslům na váze. Nikdy jsem nebyla zastánce drastických diet, snažila jsem se spíše změnit jídelníček, zdravě upravovat jídla a více sportovat. I proto jsem nemohla odmítnout příležitost pracovat ve Světě zdraví. Svět zdraví není o dietách, zde se člověk naučí zdravému životnímu stylu a mít se rád. Tato práce mě velice baví a naplňuje. Dělá mi radost, když vidím úspěchy našich spokojených klientů, kteří se nám mnohdy mění před očima. Jsem vděčná za možnost pracovat ve Světě zdraví a mít práci, která má smysl.

Ing. Šárka Hodslavská, nutriční poradkyně

Dříve jsem byla typicky nezdravě se stravující člověk. Sladkosti, nezdravé jídlo, mnoho stresu, minimum pohybu a odpočinku vedly k tomu, že jsem začala mít velké zdravotní problémy a lékaři si se mnou často nevěděli rady. To byl zlom, kdy jsem si řekla, že změním svůj životní styl ke zdravějšímu. Začala jsem studovat zdravou výživu, alternativní medicínu, fytoterapii, ajurvédu, sportovat, získávat informace od nejrůznějších odborníků a nejenom, že mi zdravotní problémy postupně mizely, ale začalo mne to i hodně bavit. Nyní pomáhám a radím lidem a svým blízkým a těší mne, když i u nich vidím, že to má úspěch.

Jitka Fílová, nutriční poradkyně

Ve Světě zdraví se nedrží dieta, protože ve Světě zdraví se lidé naučí zdravému životnímu stylu. A to je to co mě baví a zajímá. Baví mě lidem pomáhat, baví mě lidi učit jak se zdravě stravovat, jak cvičit, jak se udržovat ve zdraví a v pohodě. Vím, že každý potřebuje něco jiného, každý má jiný metabolismus. A tím, že je to ještě za spolupráce lékařů je tato práce mnohem zajímavější.

Věra Bittnerová, nutriční poradkyně

Začala jsem skládat gramážové jídelníčky podle svých znalostí i ostatním a zjistila jsem, že je to práce, která mě baví a naplňuje, a tak jsem se chtěla dále vzdělávat a zlepšovat se v tomto oboru, byť můj původní byl ve světě financí. Svět zdraví je pro mě v podstatě jako můj svět zdraví, a proto se v něm cítím jako doma. Líbí se mi, že zde se klientům nedoporučují diety, jako o nich slýcháváte a čtete v různých časopisech. Líbí se mi, že právě Svět zdraví je založen na tom, Vám ukázat dlouhodobě cestu ve výživě, aby Vás naučil, jak se správně a zdravě stravovat i v tomhle nepřeberném množství chemicky zpracovaných potravin, které škodí našemu zdraví. Výhodou mi v dosavadní praxi přináší Svět zdraví možnost konzultace s opravdovými odborníky a lékaři, která je v tomto odvětví nepostradatelná.

Lucie Pijálková, nutriční poradkyně

"Denně děláme jednu ze dvou věcí: Buď upevňujeme své zdraví, nebo podporujeme nemoc." (Adelle Davisová)

 

Karolína Vacková, asistentka

O zdravý životní styl se zajímám již pár let. Když se mi podařilo získat práci ve Světě zdraví byla jsem nadšena, že budu moci pracovat v oblasti, o kterou se zajímám. Sama jsem si prošla změnou postavy a vím, jak těžké to někdy může být. Ale na druhou stranu také vím, jaký skvělý pocit to je, když člověk svých cílů dosáhne. Sebeláska je velmi důležitá. Když se člověk má opravdu upřímně rád a věří v sám sebe bude úspěšnější ve všech oblastech života. Když se mi podařilo změnit svou postavu ke své spokojenosti. získala jsem ztracené sebevědomí, víru v sama sebe, objevila jsem čeho jsem schopna a jsem nyní šťastnější a spokojenější. U nás ve Světě zdraví uděláme maximum, aby jsme i vám pomohli s dosažením vašich cílů a udělali vás šťastnějšími a spokojenějšími.

Další pobočky v okolí

Příběh spokojené klientky

Renata (54)

Již od malička jsem byla baculaté dítě. V pubertě mi to začalo vadit a začalo období diet. Vyzkoušela jsem jich opravdu hodně, ale spíše jsem si ublížila, než aby mi pomohly. Pokud jsem nekompromisně dodržovala dietu, váha šla dolů. Ale vzápětí nastal jojo efekt a vážila jsem ještě víc než předtím. Přesto, že jsem se vyhýbala smaženým jídlům, oplatkám, sladkým limonádám apod., moje váha šla spíše nahoru. Na internetu jsem našla upoutávku na Svět zdraví a řekla si proč to nezkusit. Dozvěděla jsem se, kde dělám při stravování chybu a zjistila, že vlastně mohu jíst mnohem více, ale v jiném čase. A váha šla postupně pomalu dolů. V důsledku nesprávného pitného režimu jsem měla v organismu málo vody, což hubnutí také brzdilo. To vše se mi podařilo během půlročního programu vyřešit a doufám, že se mi podaří zhubnout ještě nějaké to kilo. Ráda bych poděkovala své výživové specialistce Ing. Šárce Hodslavské za všechny rady, doporučení, recepty, ochotu a velmi milý přístup.

Provozovatel webu Frank Mikes s.r.o.