Nutriční terapeut Třebíč

Nutriční terapeut Třebíč

Chcete se začít stravovat zdravěji a shodit přebytečné kilogramy? Potřebujete někoho, kdo vám pomůže s hubnutím a doporučí nejvhodnější jídelníček? Pro všechny obyvatele Třebíče je každý všední den otevřená výživová poradna Svět zdraví, která poskytuje nejlepší nutriční poradenství, konzultace a doplňky stravy. Hned při první návštěvě si můžete nechat udělat podrobnou diagnostiku vašeho organismu, na jejímž základě vám specialistka sestaví vhodný dietní plán. Součástí jedinečné metody Svět zdraví jsou pravidelné konzultace, kvalitní nutriční produkty a individuální přístup ke každému klientovi. Jste z Třebíče a chcete si vylepšit postavu? Vyplňte si formulář a naše asistentka vám zavolá, abyste se domluvili na termínu vaší návštěvy.

Výživové studio Svět zdraví Třebíč najdete v centru tohoto města na adrese Otmarova 49/11, naproti tělocvičně Obchodní akademie a jen pár metrů od kostela Proměnění Páně. Poradna má otevřeno pět dní v týdnu, v pondělí od 7.30 do 15.30, v úterý od 7.30 do 17.00, ve středu a čtvrtek od 8.30 do 18.00 a v pátek od 7.30 do 13.00. Pracují zde tři nutriční specialistky (mimo jiné i se zaměřením na dětskou, sportovní a diabetickou výživu) a jedna asistentka.

Otevírací doba

Po: 07:30 - 15:30

Út: 07:30 - 17:00

St: 08:30 - 18:00

Čt: 08:30 - 18:00

Pá: 07:30 - 13:00

So: Zavřeno

Ne: Zavřeno

Kontaktní informace

Otmarova 49 67401, Třebíč

telefon: 778 760 020

e-mail: trebic@svet-zdravi.cz

405 199

zhubnutých kilogramů

89

poraden

208

specialistů

2 010

založena první pobočka

Mapa pobočky

Odkud k nám klienti také jezdí

• Stařeč

• Mastník

• Mikulovice

• Výčapy

• Lipník

• Slavičky

• Kožichovice

Vlašské ořechy zlepšují pružnost krevních cév

Pokud budete denně jíst 30 g vlašských ořechů, uděláte službu své kardiovaskulární soustavě. Kyseliny linolová a alfa-linolenová udržují optimální hladinu cholesterolu.

Hořčík pro dostatek energie

Nedostatek hořčíku a dalších minerálních látek neblahým způsobem ovlivňuje vaši čilost.

Vitamín D pro zdravé kosti

Vitamín D je velmi důležitý; zpevňuje kosti a krom jiných účenků je nezbytný i pro celkovou pohodu.

Smoothies pro dostatek vitamínů

Pravidelná konzumace ovocných a zeleninových smoothie pomáhá celkovému pročišťování organismu a zásobí vás celou řadou vitamínů a dalších prospěšných látek.

Banány pro lepší zdraví

Banány mají vysoký obsah vitamínu B6. 3 středně velké banány dodají doporučenou denní dávku tohoto vitaminu pro dospělého muže, jakož i značné množství vitaminu C, B1, B2, E a kyseliny listové.

Na této pobočce o vás pečují

Bc. Lenka Goliášová, manažerka, nutriční poradkyně

Vždy jsem se věnovala mladým a zdravým lidem. Až zde jsem začala pracovat i s lidmi staršími a nemocnými. Teprve v tu chvíli jsem si uvědomila, jak moc je výživa důležitá i pro zdraví a k jakému zlepšení ve zdravotním stavu u mých klientů dochází. Nikdy není pozdě začít se změnou. Vždy je ta správná chvíle udělat něco pro svou postavu, sebevědomí a zdraví.

Vilma Krutišová, nutriční poradkyně

Od malička jsem byla takový malý otesánek závislý na čokoládě a jiných dobrých pochutinách. Takto jsem se projedla střední školou, kde jsem více pronikla do fungování těla, až jsem si jednoho dne řekla dost a začala se více zajímat co jíst a jak dostat přebytečná kila dolů. Nezačala jsem úplně nejlépe, metoda pokus omyl, vyzkoušela jsem vše možné, než jsem se dostala k té správné cestě ke zdravé životosprávě. Správné stravování se stalo mým životním stylem a koníčkem. Když se mi naskytla možnost pracovat ve Světě zdraví jako specialistka a pomáhat lidem s nelehkým tukovým bojem, neváhala jsem. Koníček se stal mou prací. Každý jsme originál a právě tak ke každému klientovi přistupujeme. Neexperimentujte, přijďte se poradit. Ráda vás uvidím.

Kristýna Ungerová, nutriční poradkyně

V dnešní době je velice důležité se zajímat o výživu, protože naše zdraví ovlivňují nejen dědičné faktory, životní styl, životní prostředí, ale také potraviny, které nakupujeme a konzumujeme každý den. Potraviny mají v sobě skryté jedy, které nám při pravidelné konzumaci škodí. Výživou se zabývám již několik let, zabývám se také přírodní kosmetikou, bylinkami a zajímám se o obor psychologie, neboť v hlavě vše začíná. V minulosti jsem trpěla nadváhou a podařilo se mi zhubnout 10 kg změnou myšlení. To, jak myslíme, jak se chováme k sobě samým, se odrazí na našem vzhledu i zdraví. Školu jsem studovala v jiném oboru. Obor výživy jsem studovala sama doma čtením odborných knih od uznávaných doktorů. Vzdělání jsem si dodělala akreditovaným kurzem MŠMT od společnosti ATAC. Vlastním certifikát od Světa zdraví a stále se vzdělávám. Díky Světu zdraví jsem zjistila, že stravování dle obecných pravidel zdravé výživy nemusí prospívat všem.

Simona Kosmáková, asistentka

Čím je člověk starší, tím více si uvědomuje, že zdraví není samozřejmost. Věřím, že starost o své zdraví by měla být jednou z priorit každého člověka a proto mě baví, že v dnešní uspěchané době můžeme pomoci lidem najít zdravý životní styl, kde se budou cítit spokojeni ve svém vlastním těle a tím se bude odrážet i spokojenost a kvalita v jejich životě.

Další pobočky v okolí

Příběh spokojené klientky

Andrea (40)

Po vřelém přivítání v recepci, si mě převzala specialistka paní Mgr. Sandra Štoudová, která mi vysvětlila mé chyby při stravování  a navrhla  mi roční program. Dostala jsem rozpis doporučených a nedoporučených potravin, vysvětlila mi velice ochotně můj stravovací plán, mohla jsem volat pro informace a zbytek byl na mně. Na kontrolu chodím po 14 dnech a hned první kontrola ukázala – 3,3 kg. To byla pro mě velká motivace. Jedla jsem 5x denně, mnohem více potravin, než před začátkem hubnutí. Jenom jsem dodržovala navržený plán. První měsíc pro mě byl horší, než jsem zjistila, kde mám nakupovat potraviny. Paní Sandra mi se vším ochotně pomohla, doporučila mi prodejny, kde jsem vše sehnala.

Provozovatel webu Frank Mikes s.r.o.