Nutriční terapeut Třinec

Nutriční terapeut Třinec

Také severomoravský Třinec patří mezi města, v nichž má svoji pobočku síť výživových poraden Svět zdraví. Pokud bydlíte nebo pracujete v tomto městě, můžete navštěvovat špičkové výživové studio, kde se vám budou věnovat opravdoví odborníci na zdravou výživu a hubnutí. Při první návštěvě vás čeká diagnostika organismu, pak získáte dietní plán i jídelníček, obojí sestavené přímo na míru. Můžete si zde koupit prvotřídní doplňky stravy značky SUNKINS a po celou dobu hubnutí budete mít maximální podporu od našich specialistů.

V Třinci je nutriční poradna Svět zdraví na adrese Jablunkovská 381, vedle prodejny Blackcomb a v blízkosti železniční stanice Třinec centrum. Otevírací doba této pobočky je od pondělí do pátku vždy od 8.00 do 16.30, v moderně vybavené provozovně o klienty pečuje tým zkušených výživových specialistů. Objednat se k nim na první návštěvu můžete přes kontaktní formulář na tomto webu, asistentka vám následně zavolá pro potvrzení termínu návštěvy.

Otevírací doba

Po: 08:00 - 16:30

Út: 08:00 - 16:30

St: 08:00 - 16:30

Čt: 08:00 - 16:30

Pá: 08:00 - 16:30

So: Zavřeno

Ne: Zavřeno

Kontaktní informace

Jablunkovská 381 pod Laubama, vedle prodejny Blackomb, 73961 Třinec

telefon: 770 106 868

e-mail: trinec@svet-zdravi.cz

405 199

zhubnutých kilogramů

89

poraden

208

specialistů

2 010

založena první pobočka

Mapa pobočky

Odkud k nám klienti také jezdí

• Jablunkov

• Bystřice

• Baška

• Hnojník

Vlašské ořechy zlepšují pružnost krevních cév

Pokud budete denně jíst 30 g vlašských ořechů, uděláte službu své kardiovaskulární soustavě. Kyseliny linolová a alfa-linolenová udržují optimální hladinu cholesterolu.

Hořčík pro dostatek energie

Nedostatek hořčíku a dalších minerálních látek neblahým způsobem ovlivňuje vaši čilost.

Vitamín D pro zdravé kosti

Vitamín D je velmi důležitý; zpevňuje kosti a krom jiných účenků je nezbytný i pro celkovou pohodu.

Smoothies pro dostatek vitamínů

Pravidelná konzumace ovocných a zeleninových smoothie pomáhá celkovému pročišťování organismu a zásobí vás celou řadou vitamínů a dalších prospěšných látek.

Banány pro lepší zdraví

Banány mají vysoký obsah vitamínu B6. 3 středně velké banány dodají doporučenou denní dávku tohoto vitaminu pro dospělého muže, jakož i značné množství vitaminu C, B1, B2, E a kyseliny listové.

Na této pobočce o vás pečují

Monika Byčanová., nutriční poradkyně

O lidské tělo v souvislosti se zdravou výživou jsem se začala zajímat před 11 lety, kdy prvotním impulsem byla nespokojenost se svou vlastní postavou. Podařilo se mi tehdy zhubnout okolo 20 kg a i díky této své osobní zkušenosti dobře chápu, jak se většina našich klientů cítí. 
Svět zdraví prostřednictvím teamu specialistů svým klientům poskytuje tu nejlepší možnou péči a jsem šťastná, že i já mohu být jeho součástí. Odměnou mi je sdílení radosti s lidmi, kterým mohu pomoci velmi podstatně zlepšit kvalitu jejich životů.
Motto: Životní síla pevného zdraví pozlatí i neštěstí. Herbert Spencer

Jaroslava Skarke, asistentka

O volném místě asistentky výživového poradce ve Světě zdraví jsem se doslechla víceméně náhodou a nabídka mě velmi zaujala. Při přijímacím pohovu jsem se přiznala, že jsem od dětství do puberty trpěla velkou nadváhou, dlouhou dobu jsem snášela posměšky vrstevníků. Hlavně toto mě přimělo začít se sebou něco dělat, jenže jsem to přehnala - začala jsem trpět anorexií. Když jsem šla k maturitě, měla jsem -10kg od nejnižší doporučené váhy. Specialistovi jsem tehdy popsala svůj boj s mým tělem, jak jsem studovala výživu, doplňky stravy a kolik hodin týdně trávím v tělocvičně. Byla jsem přijatá na základě svých zkušeností a jsem velmi šťastná, že nyní mohu pomáhat lidem, kteří se rozhodli vydat na cestu za svým vysněným tělem.

Další pobočky v okolí

Příběh spokojené klientky

Jarmila (40)

Při své výšce 162 cm jsem se nebezbečně přibližovala skoro k 110 kg. Byla jsem zoufalá a začala se bát hlavně o své zdraví. Za svůj život jsem několikrát zhubla, ale shozené kilogramy se mi vrátily vždycky zpět i s dalšími navíc.... Svůj boj s obezitou jsem už pomalu vzdala. Moje lékařka se mi zmínila o Světě zdraví, a tak jsem je zkusila navštívit. Popravdě - nevěřila jsem, že ještě někdy shodím. Ale nakonec jsem souhlasila a do programu Světa zdraví se přece jen přihlásila. Váha ukazovala pokaždé míň a já jsem měla hroznou radost z každého shozeného kilogramu. Začala jsem se cítit daleko líp a zlepšila se mi nálada. Za sedm měsíců jsem si musela pořídit úplně nový šatník. Z mé konfekční velikosti 50 jsem se dostala na 46. Naučila jsem se správně stravovat a svou váhu si držím. Každý pohyb je teď daleko snažší, cítím se výborně a líbím se zase sama sobě. Všichni přátelé i známí mě chválí, jak mi to teď sluší a můj přítel je na mě pyšný.

Provozovatel webu Frank Mikes s.r.o.