Nutriční terapeut Trutnov

Nutriční terapeut Trutnov

Hledáte specialistu, který vám pomůže shodit kila, zlepšit si postavu nebo se dostat do lepší fyzické kondice? S těmito problémy vám mohou pomoci ve výživovém centru Svět zdraví, které má jednu ze svých poboček i v Trutnově. Jedinečná metoda společnosti Svět zdraví zahrnuje široké spektrum služeb, z nichž si každý klient může vybrat podle svého přání. Základ tvoří důkladná diagnostika organismu, dále vám zde mohou nabídnout odborné poradenství a konzultace, sestavení jídelníčku na míru, špičkové doplňky stravy a mnoho dalších služeb. Vyplňte si nezávazně kontaktní formulář a udělejte první krok k lepší postavě ještě dnes.

V Trutnově je pobočka výživového poradenství Svět zdraví na adrese Pražská 168, najdete ji tak v centru města, kousek od restaurace City. Pokud pojedete MHD, nejblíže je zastávka Na Struze. Otevírací doba nutriční poradny je v pondělí, středu a čtvrtek od 8.30 do 17.00, v úterý od 8.30 do 19.00 a v pátek od 8.30 do 15.00. Na vaši návštěvu se těší tři zkušené výživové specialistky, které spolu s asistentkou a manažerem tvoří pracovní tým této pobočky.

Otevírací doba

Po: 08:30 - 17:00

Út: 08:30 - 19:00

St: 08:30 - 17:00

Čt: 08:30 - 17:00

Pá: 08:30 - 15:00

So: Zavřeno

Ne: Zavřeno

Kontaktní informace

Pražská 168, 54101 Trutnov

telefon: 734 177 700

e-mail: trutnov@svet-zdravi.cz

405 199

zhubnutých kilogramů

89

poraden

208

specialistů

2 010

založena první pobočka

Mapa pobočky

Odkud k nám klienti také jezdí

• Hostinné

• Úpice

• Dvůr Králové nad Labem

• Žacléř

• Janské Lázně

• Mladé Buky

Vlašské ořechy zlepšují pružnost krevních cév

Pokud budete denně jíst 30 g vlašských ořechů, uděláte službu své kardiovaskulární soustavě. Kyseliny linolová a alfa-linolenová udržují optimální hladinu cholesterolu.

Hořčík pro dostatek energie

Nedostatek hořčíku a dalších minerálních látek neblahým způsobem ovlivňuje vaši čilost.

Vitamín D pro zdravé kosti

Vitamín D je velmi důležitý; zpevňuje kosti a krom jiných účenků je nezbytný i pro celkovou pohodu.

Smoothies pro dostatek vitamínů

Pravidelná konzumace ovocných a zeleninových smoothie pomáhá celkovému pročišťování organismu a zásobí vás celou řadou vitamínů a dalších prospěšných látek.

Banány pro lepší zdraví

Banány mají vysoký obsah vitamínu B6. 3 středně velké banány dodají doporučenou denní dávku tohoto vitaminu pro dospělého muže, jakož i značné množství vitaminu C, B1, B2, E a kyseliny listové.

Na této pobočce o vás pečují

Martin Krejčovský, manažer

Můj původní cíl byla dráha hudebníka, mít možnost dělat hudbou radost mnoha lidem. Vystudoval jsem konzervatoř, ale ke konci studia mě začaly trápit zdravotní problémy, díky kterým jsem nemohl v této dráze pokračovat. Zajímal jsem se též o zdravou výživu, a tak jsem začal přemýšlet nad tím, jak i v tomto směru udělat lidem radost a pomoci jim od jistých problémů. V momentě, kdy mi přišla nabídka na práci ve Světě zdraví, jsem se toho chytil a šel za tím. Vždy mě zajímalo, jak stravování může znatelně ovlivňovat každého z nás. Není lepší pocit, než když klienti kvalitně redukují svou váhu, mají z toho radost a jsou plni svých, někdy i ztracených přání a tužeb. Čím větší je spokojenost klientů, tím více mě má práce naplňuje. Baví mě předávat své znalosti dál a pomáhat tak těm, kteří o to mají opravdu zájem.

Mgr. Lýdie Zimová, nutriční poradkyně

Jmenuji se Lýdie Stodolová. O zdravou výživu, dietologii a zdraví obecně jsem se začala zajímat již na gymnáziu. V této době jsem se také věnovala závodně volejbalu, v němž problematika výživy byla úzce spojena s požadovanými výkony. Můj zájem o tento obor se stupňoval, zejména studiem odborné literatury a tudíž s výběrem dalšího studia jsem neměla dlouhého rozhodování. Vybrala jsem si vysokou školu zaměřenou na výživu a sport zároveň. Svět zdraví mi umožnil pracovat v oboru, který jsem si vysnila, a naplňuje mne ve všech směrech. Mým cílem je pomáhat klientům změnit životní styl a stravovací návyky a tím přispět k redukci jejich hmotnosti a upevnění jejich zdraví. Při tvorbě jídelníčku se zaměřuji v první řadě na zdravotní stav klienta, zároveň se však snažím o to, aby byl pro klienty chutný. Sama mám ráda dobré jídlo a vím, jak je to při dodržování dietního režimu důležité. Hubnutí je dlouhodobý proces a pouze pevná vůle a dodržování dohodnutých postupů může vést k úspěchu. Neslibuji zázraky na počkání, ale správnou cestu k trvale udržitelným výsledkům.

Bc. Marcela Karolína Maixnerová, nutriční poradkyně

Již od puberty mě zajímalo, proč jsou někteří lidé hubení a jiní silní, když přitom jedí téměř totéž. Stejně tak jako každý člověk reaguje na jednu situaci různě, tak každý organismus reaguje jinak na stejné potraviny. Na otázku proč tomu tak je mi již před lety dala odpověď publikace „Výživa a krevní skupiny“ od autorů Dr. Petera J. D´ Adamo a Catherine Whitney. U nás tento inovativní přístup stravování formuloval RNDr. Petr Fořt, Csc. Jsem ráda, že mohu jako nutriční specialista spolupracovat s odborníky s dlouholetou praxí. Pomáhám klientům nejen vykouzlit na tváři úsměv, ale i plnit jejich sny a přání ohledně vylepšení tělesné i duševní stránky. Dá se říci, že s kolegy pomáháme měnit jejich životy, neboť člověk, který dokáže změnit markantně svůj vzhled tím, že změní svůj jídelníček, získá větší sebevědomí a tím i více možností pro sebe i své blízké. Já si těch lidí velice vážím za jejich odvahu do toho jít! „Chci vás nakazit svým optimismem, radostí ze života a podělit se o své zkušenosti. Práce s lidmi mě prostě naplňuje.“

Nikol Michálková, nutriční poradkyně

 

 

 

Jana Kolaříková, asistentka

Motto:„Dej každému dni šanci, aby se stal tím nejkrásnějším dnem tvého života! Měla jsem představu o práci, kterou bych chtěla dělat a kterou budu mít ráda. Jsem vděčná za to,  že se mi moje přáni splnilo a že zrovna já mohu pracovat ve Světě zdraví. Práce asistentky mě baví , přináší mi radost a současně mě obohacuje o zkušenosti a znalosti o správném životním stylu. Baví mě každodenní  styk s lidmi, ráda se s nimi seznamuji a naslouchám  jejich soukromým problémům. Nejvíce mě těší úspěch a radost našich klientů při hubnutí. Nejlepší odměnou  je  vidět, jak se člověk mění  před Vašima očima po fyzické i psychické stránce. Práce ve Světě zdraví má nejen smysl, ale i výsledek.“

Další pobočky v okolí

Příběh spokojené klientky

Hana (47)

Dobrý den, jmenuji se Hana a je mi 46 let. Do Světa zdraví jsem se přihlásila, když už má váha volala na poplach. Při výšce 174 cm jsem vážila strašných 112,9 kg. Jedla jsem málo a stejně jsem tloustla každým nádechem. Dlouho jsem na internetu hledala kam se obrátit. Zvolila jsem Svět zdraví v Trutnově a udělala jsem dobře. Ujala se mě Mgr. Lýdie Stodolová, které touto cestou moc děkuji. Naučila jsem se jíst zdravě, hlavně bez hladu a cítím se moc dobře. Po roce mám dole 28 kg a v pase méně o 29 cm, boky mám menší o 14 cm. Jsem moc spokojená a doufám, že v budoucnu budu pokračovat na této cestě za zdravím. Ještě jednou moc díky.

Provozovatel webu Frank Mikes s.r.o.