Nutriční terapeut Uherský Brod

Nutriční terapeut Uherský Brod

Také Uherský Brod patří mezi města, v nichž působí úspěšný koncept výživových poraden Svět zdraví. Všichni obyvatelé tohoto města tak mohou ve svojí blízkosti využít nadstandardních služeb, které pracovníci nutriční poradny poskytují – od unikátní metabolické diagnostiky, přes profesionální poradenství až po nákup špičkových výživových doplňků značky SUNKINS. Máte zájem o výživové poradenství, které je účinné? Vyplňte si kontaktní formulář a získejte úvodní konzultaci za zvýhodněnou cenu.

Výživové poradenství Svět zdraví v Uherském Brodě naleznete na adrese Předbranská 415, cca 30 m od železničního přejezdu a v blízkosti Střední odborné školy. Otevřeno zde máme každý pracovní den, v pondělí a úterý od 7.30 do 16.00, ve středu a čtvrtek od 7.30 do 14.30 a v pátek od 8.00 do 12.00. Starat se o vás budou dvě zkušené specialistky a dvě asistentky, jedna ze specialistek se navíc zaměřuje i na výživu pro diabetiky, sportovce, děti a klienty s onkologickým onemocněním.

Otevírací doba

Po: 07:30 - 16:00

Út: 07:30 - 16:00

St: 07:30 - 14:00

Čt: 07:30 - 14:00

Pá: 08:00 - 12:00

So: Zavřeno

Ne: Zavřeno

Kontaktní informace

Předbranská 415, 68801 Uherský Brod

telefon: 737 077 011

e-mail: uhersky.brod@svet-zdravi.cz

405 199

zhubnutých kilogramů

89

poraden

208

specialistů

2 010

založena první pobočka

Mapa pobočky

Odkud k nám klienti také jezdí

• Uherské Hradiště

• Pašovice

• Bojkovice

• Hluk

• Suchá Loz

• Dolní Němčí

• Slavkov

• Korytná

Vlašské ořechy zlepšují pružnost krevních cév

Pokud budete denně jíst 30 g vlašských ořechů, uděláte službu své kardiovaskulární soustavě. Kyseliny linolová a alfa-linolenová udržují optimální hladinu cholesterolu.

Hořčík pro dostatek energie

Nedostatek hořčíku a dalších minerálních látek neblahým způsobem ovlivňuje vaši čilost.

Vitamín D pro zdravé kosti

Vitamín D je velmi důležitý; zpevňuje kosti a krom jiných účenků je nezbytný i pro celkovou pohodu.

Smoothies pro dostatek vitamínů

Pravidelná konzumace ovocných a zeleninových smoothie pomáhá celkovému pročišťování organismu a zásobí vás celou řadou vitamínů a dalších prospěšných látek.

Banány pro lepší zdraví

Banány mají vysoký obsah vitamínu B6. 3 středně velké banány dodají doporučenou denní dávku tohoto vitaminu pro dospělého muže, jakož i značné množství vitaminu C, B1, B2, E a kyseliny listové.

Na této pobočce o vás pečují

Ing. Jana Lukešová, majitelka, nutriční poradkyně

Mým cílem je společně s Vámi co nejlépe porozumět tomu, co prožíváte. Zároveň s Vámi chci hledat řešení, co můžete ve svém životě udělat, abyste byli spokojenější.

Ing. Kateřina Kotačková, nutriční poradkyně

Oblast výživy člověka a skladba potravin mě zajímaly odjakživa, a i proto jsem absolvovala Fakultu technologickou na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně. Ráda se vzdělávám a sbírám nové informace, které bych mohla předat svým klientům. Nejsem zastáncem počítání kalorií ani přísných diet. Naopak se snažím, aby mé rady a řešení pro správné stravování byly co nejvíce praktické a reálné. Mým cílem je, aby změna životního stylu byla pro klienty nenásilná a především zábavná.

Magdalena Kunovská, asistentka

Nechci dospět na konec svého života a zjistit, že jsem prožila jen jeho délku. Chci prožít i jeho šíři.

 

Eva Sedláčková, asistentka

Další pobočky v okolí

Příběh spokojené klientky

Jana (44)

Dobrý den, jmenuji se Jana Nedomová. Úvodem bych chtěla poděkovat specialistce na zdravou výživu slečně Ing. Kateřině Štajnochové. Chci poděkovat za nakopnutí po XXX letech na správnou cestu zdravého životního stylu. Vůbec nechápu, jak jsem mohla dopustit, aby mi nabylo tolik nadbytečných kil. Dříve jsem se stravovala v rámci možností zdravě a pohyb mi také nechyběl. Následně jsem se provdala, narodily se děti a já jsem na sebe neměla čas. Po nějakém čase jsem zjistila, jak jsem na tom s váhou ale už bylo pozdě. Několik let jsem zkoušela hubnout různými dietami, cvičením. Dopadlo to tak, že jsem sice zhubla nějaké to kilíčko, ale jakmile jsem přestala, kila naběhly okamžitě nahoru a dokonce nějaké  navíc, tak to pokračovalo pořád do kola. Do toho se přidaly starosti, jak v rodinném kruhu, tak v práci. Začala jsem to řešit sladkostmi apod. a tím jsem si způsobila nadváhu. Jednoho dne jsem potkala sousedku, která neuvěřitelně zhubla. Tímto mě nakopla, že se sebou už musím něco dělat, když to dokázala sousedka,  já musím taky, hlavně dřív než začnou opravdové zdravotní problémy. Dala jsem si cíl, že to dokážu a začala jsem hledat odbornou pomoc. Podařilo se to jenom náhodou, když jsem na Facebooku objevila SVĚT ZDRAVÍ. Stačilo zvednout telefon a bylo to. Při první návštěvě se mě ujala mladičká slečna Ing. Kateřina Štajnochová. Po rozhovoru a předáním analýzy mého těla a vhodných potravin, které mi jenom prospívají, jsem začala co 14 dní za slečnou dojíždět do poradny. První výsledky se dostavily prakticky okamžitě a já jsem byla spokojenější a hlavně jsem se cítila lépe a lépe, až do konce. Podařilo se mi zhubnout 15 kilo. Pokračuji dále, váha jde dolů pomalu, ale už nejde nahoru. Přidala jsem i sport. Dneska už chodím dvakrát týdně na Tabatu, kde se opravdu zapotím a výsledky se správně vyváženou stravou se dostavují. Nevěřila jsem, že se ještě dostanu s váhou dolů ale je to o vůli a nasazení.

Provozovatel webu Frank Mikes s.r.o.