Nutriční terapeut Ústí nad Labem

Nutriční terapeut Ústí nad Labem

Nejste spokojení se svojí hmotností a chtěli byste to změnit? Hubnout se dá různými způsoby, spousta z nich ale není moc účinná nebo škodí zdraví. Výživová poradna Svět zdraví v Ústí nad Labem vám pomůže zhubnout zdravě, bez vedlejších účinků a bez následného jojo efektu. Poskytujeme profesionální poradenství, provádíme unikátní metabolickou diagnostiku KNT, nabízíme exkluzivní výživové produkty a pomůžeme každému zájemci, ať už jde o muže či ženy, mladší nebo starší, dospělé nebo děti. Objednejte se nezávazně na první návštěvu přes kontaktní formulář a my vám představíme naši jedinečnou metodu.

Ústecká pobočka výživových poraden Svět zdraví se nachází v exkluzivních prostorách hotelu Clarion na adrese Špitálské náměstí 3517 – 1A61/1. Pokud k nám pojedete autem, můžete zaparkovat buď v podzemních garážích hotelu nebo na protějším parkovišti, pojedete-li MHD, vystoupíte na zastávce Hraničář. Otevřeno zde máme každý všední den, vždy od 8.30 do 17.00. V naší poradně pracují hned čtyři nutriční specialistky, dvě z nich mají specializaci i na dětskou výživu.

Otevírací doba

Po: 08:30 - 17:00

Út: 08:30 - 17:00

St: 08:30 - 17:00

Čt: 08:30 - 17:00

Pá: 08:30 - 17:00

So: Zavřeno

Ne: Zavřeno

Kontaktní informace

Špitálské náměstí 3517 - 1A61/1, 400 01 Ústí nad Labem

telefon: 774 734 598

e-mail: usti.nad.labem@svet-zdravi.cz

405 199

zhubnutých kilogramů

89

poraden

208

specialistů

2 010

založena první pobočka

Mapa pobočky

Odkud k nám klienti také jezdí

• Chuderov

• Velké Březno

• Ryjice

• Povrly

• Malšovice

Vlašské ořechy zlepšují pružnost krevních cév

Pokud budete denně jíst 30 g vlašských ořechů, uděláte službu své kardiovaskulární soustavě. Kyseliny linolová a alfa-linolenová udržují optimální hladinu cholesterolu.

Hořčík pro dostatek energie

Nedostatek hořčíku a dalších minerálních látek neblahým způsobem ovlivňuje vaši čilost.

Vitamín D pro zdravé kosti

Vitamín D je velmi důležitý; zpevňuje kosti a krom jiných účenků je nezbytný i pro celkovou pohodu.

Smoothies pro dostatek vitamínů

Pravidelná konzumace ovocných a zeleninových smoothie pomáhá celkovému pročišťování organismu a zásobí vás celou řadou vitamínů a dalších prospěšných látek.

Banány pro lepší zdraví

Banány mají vysoký obsah vitamínu B6. 3 středně velké banány dodají doporučenou denní dávku tohoto vitaminu pro dospělého muže, jakož i značné množství vitaminu C, B1, B2, E a kyseliny listové.

Na této pobočce o vás pečují

Martin Krejčovský, manažer

Můj původní cíl byla dráha hudebníka, mít možnost dělat hudbou radost mnoha lidem. Vystudoval jsem konzervatoř, ale ke konci studia mě začaly trápit zdravotní problémy, díky kterým jsem nemohl v této dráze pokračovat. Zajímal jsem se též o zdravou výživu, a tak jsem začal přemýšlet nad tím, jak i v tomto směru udělat lidem radost a pomoci jim od jistých problémů. V momentě, kdy mi přišla nabídka na práci ve Světě zdraví, jsem se toho chytil a šel za tím. Vždy mě zajímalo, jak stravování může znatelně ovlivňovat každého z nás. Není lepší pocit, než když klienti kvalitně redukují svou váhu, mají z toho radost a jsou plni svých, někdy i ztracených přání a tužeb. Čím větší je spokojenost klientů, tím více mě má práce naplňuje. Baví mě předávat své znalosti dál a pomáhat tak těm, kteří o to mají opravdu zájem.

Bc. Nikola Kratinová, manažerka

O zdravý životní styl jsem se začala zajímat před lety, nejprve kvůli zdravotním problémům, později kvůli nebezpečně stoupajícím číslům na váze. Nikdy jsem nebyla zastánce drastických diet, snažila jsem se spíše změnit jídelníček, zdravě upravovat jídla a více sportovat. I proto jsem nemohla odmítnout příležitost pracovat ve Světě zdraví. Svět zdraví není o dietách, zde se člověk naučí zdravému životnímu stylu a mít se rád. Tato práce mě velice baví a naplňuje. Dělá mi radost, když vidím úspěchy našich spokojených klientů, kteří se nám mnohdy mění před očima. Jsem vděčná za možnost pracovat ve Světě zdraví a mít práci, která má smysl.

Jitka Fílová, nutriční poradkyně

Ve Světě zdraví se nedrží dieta, protože ve Světě zdraví se lidé naučí zdravému životnímu stylu. A to je to co mě baví a zajímá. Baví mě lidem pomáhat, baví mě lidi učit jak se zdravě stravovat, jak cvičit, jak se udržovat ve zdraví a v pohodě. Vím, že každý potřebuje něco jiného, každý má jiný metabolismus. A tím, že je to ještě za spolupráce lékařů je tato práce mnohem zajímavější.

Ing. Lucie Zemanová, nutriční poradkyně

Na Světě zdraví oceňuji především individuální přístup ke klientům, který je založen na unikátní metodě p. RNDr. P. Fořta, který tento postup exkluzivně vyvinul právě pro Svět zdraví. Již Hippokrates tvrdil, že "Člověk se rodí zdráv a všechny nemoci do něj vstupují s jídlem." - s konceptem Světa zdraví nebudete jíst nemoci, ale zdraví. Proto si přijďte k nám: pro své zdraví.

Mgr. Magdaléna Škapcová, nutriční poradkyně

"Nežijeme, abychom jedli, ale jíme, abychom žili."

 

Lucie Pijálková, nutriční poradkyně

"Denně děláme jednu ze dvou věcí: Buď upevňujeme své zdraví, nebo podporujeme nemoc." (Adelle Davisová)

 

Lucie Splitková, asistentka

O zdravý životní styl se zajímám již léta. Věřím, že když se má člověk opravdu rád a má kolem sebe lidi, co ho podporují, dokáže změnit na sobě cokoliv – i své stravovací návyky a svůj životní styl, což je jedna z nejtěžších věcí. Proto jsem nemohla odmítnout pracovat ve Světě zdraví, těší mě pracovat s kolegy, se kterými jsme pro naše klienty oporou.

Další pobočky v okolí

Příběh spokojené klientky

Běla (67)

Moje trápení s váhou trvalo dlouhé roky. Vyzkoušela jsem nejrůznější diety, a i když se mi podařilo nějaké to kilo shodit, po čase se váha nejen vrátila, ale ještě se zvýšila. Bylo mi jasné, že to sama nezvládnu, a tak jsem to prostě vzdala. Až jednou, při prohlížení internetu, jsem objevila nabídku Světa zdraví na kontrolní diagnostiku. Tato informace mě vlastně nastartovala a já se rozhodla to zkusit, i když jsem si nevěřila. Bylo to nejlepší rozhodnutí v životě. Spolu s výživovou specialistkou Ing. Lucií Zemanovou jsem za půl roku zhubla téměř 19 kg a jsem šťastná. Už nikdy se nechci vrátit k původním stravovacím návykům, ale naopak pokračovat ve zdravém životním stylu, který jsem si u Světa zdraví osvojila. Vřelé díky!

Provozovatel webu Frank Mikes s.r.o.