Nutriční terapeut Ústí nad Orlicí

Nutriční terapeut Ústí nad Orlicí

Také obyvatelé Ústí nad Orlicí mají nyní možnost využívat služeb nejlepšího výživového poradenství v ČR. Přímo uprostřed jejich města je otevřeno výživové studio Svět zdraví, kde jsou poskytovány komplexní služby pro všechny zájemce o zhubnutí, hezčí postavu a lepší fyzickou kondici. Naší specialitou je metabolická diagnostika organismu podle RNDr. Petra Fořta, jednoho z předních českých odborníků na výživu. Chcete-li naše služby nezávazně vyzkoušet, vyplňte si prosím kontaktní formulář přímo na tomto webu.

Naše nutriční poradna v Ústí nad Orlicí je umístěna na adrese T.G.Masaryka 128, tedy přímo v centru tohoto města a asi 5 minut cesty od autobusového nádraží. Otevírací doba je v pondělí, úterý, čtvrtek a pátek od 8.30 do 17.00, ve středu pak od 10.00 do 18.00. Dle dohody míváme otevřeno i o sobotách, naopak v neděli je pobočka vždy uzavřena. V této provozovně pracují tři usměvavé výživové specialistky, které se zaměřují i na dětskou výživu nebo výživu pro sportovce.

Otevírací doba

Po: 08:30 - 17:00

Út: 08:30 - 17:00

St: 10:00 - 18:00

Čt: 08:30 - 17:00

Pá: 08:30 - 17:00

So: Dle dohody

Ne: Zavřeno

Kontaktní informace

T.G.Masaryka 128, 562 01 Ústí nad Orlicí

telefon: 737 207 078

e-mail: usti.nad.orlici@svet-zdravi.cz

405 199

zhubnutých kilogramů

89

poraden

208

specialistů

2 010

založena první pobočka

Mapa pobočky

Odkud k nám klienti také jezdí

• Brandýs nad Orlicí

• Česká Třebová

• Letohrad

• Žamberk

• Pastviny

Vlašské ořechy zlepšují pružnost krevních cév

Pokud budete denně jíst 30 g vlašských ořechů, uděláte službu své kardiovaskulární soustavě. Kyseliny linolová a alfa-linolenová udržují optimální hladinu cholesterolu.

Hořčík pro dostatek energie

Nedostatek hořčíku a dalších minerálních látek neblahým způsobem ovlivňuje vaši čilost.

Vitamín D pro zdravé kosti

Vitamín D je velmi důležitý; zpevňuje kosti a krom jiných účenků je nezbytný i pro celkovou pohodu.

Smoothies pro dostatek vitamínů

Pravidelná konzumace ovocných a zeleninových smoothie pomáhá celkovému pročišťování organismu a zásobí vás celou řadou vitamínů a dalších prospěšných látek.

Banány pro lepší zdraví

Banány mají vysoký obsah vitamínu B6. 3 středně velké banány dodají doporučenou denní dávku tohoto vitaminu pro dospělého muže, jakož i značné množství vitaminu C, B1, B2, E a kyseliny listové.

Na této pobočce o vás pečují

Andrea Dostálková, DiS., majitelka

Pomáhat lidem v jejich zdravotních problémech je mojí prací již 25 let .Jako klientka jedné z poboček Světa zdraví mě nadchl tento koncept do té míry , že jsem se pustila do vybudování vlastních poboček s cílem pomáhat i ostatním lidem k lepšímu a zdravějšímu způsobu života.

Zdeněk Dostálek, manažer

Do Světa zdraví jsme se s manželkou dostali nejprve jako klienti. Koncept Světa zdraví nás nadchl do té míry , že jsme se pustili do vybudování vlastních poboček s cílem pomáhat i ostatním lidem k lepšímu a zdravějšímu způsobu života.

Bc. Kateřina Michalcová DiS., nutriční poradkyně

O zdravý životní styl jsem se začala zajímat již v období dospívání, kdy jsem sama měla potíže s váhou. Společně se svým přítelem jsem absolvovala výživový kurz Nutris a začala jsem se věnovat poradenství pro výživu. Když se mi naskytla nabídka pracovat ve Světě zdraví, neváhala jsem a okamžitě ji využila. Práce s lidmi mě velice těší a naplňuje mě pocit toho, že mohu někomu pomáhat a své znalosti využít v praxi. Koncept Světa zdraví mě oslovil z toho důvodu, že je založen na individuálním přístupu ke stravování a vede nejen ke zlepšení kondice, ale i k dobrému zdravotnímu stavu.

Mgr. Martina Přibylová, nutriční poradkyně

První vzdělání jsem získala ze zdravotnického záchranářského kurzu a pokračovala jsem na vysokou školu, zaměřenou na Psychopedii a rehabilitační činnost ve speciálních zařízeních. Tento celostní obor mi přinesl poznání člověka, jeho těla i duše. Kromě medicínských oborů jakými byla neurologie, anatomie, fyziologie, patologie, somatopedie a výživa a zdraví, jsem získala poznatky i z oblasti psychologie, psychiatrie, psychopedie a sociologie i z různých alternativních věd. Obor krásný, i když v ČR nemá mnoho uplatnění, nicméně jsem si vyzkoušela všechny dostupné možnosti. Pracovala jsem ve zdravotnictví, školství i neziskovém sektoru. Rehabilitovala jsem a sestavovala individuální plány pro lidi s tělesným, duševním i kombinovaným postižením, chorobou, či handicapem. Nadále jsem se vzdělávala, abych se nakonec utvrdila v tom, co je komplexně pro nás všechny – klienty i poradce důležité. Všechny oblasti mého oboru spolu úzce souvisí. Je třeba je spojovat u všech živých bytostí – ať už zdravých nebo nemocných. Krásní a zdraví si zasloužíme být zevnitř i vně. Tyto dvě stránky se navzájem podporují nebo naopak potlačují. A zde jsem se našla. Myslím, že toto je můj vlastní smysl. Pomáhat lidem, kteří ztratili orientaci sami v sobě a v tom, co je pro ně dobré, ve světě zdraví.

Veronika Janečková, nutriční poradkyně

Každý člověk je jedinečný a ve Světě zdraví ke klientům přistupují individuálně s ohledem na jejich zdravotní stav i kondici. Jedině tak lze dosáhnout udržitelných výsledků. Myslím, že zdravý životní styl by měl být přirozenou součástí každého z nás. Proto se o zdravou stravu už nějakou dobu zajímám a věřím, že není lepší investice, než pečovat o svoje tělo.

Kristýna Kališová, asistentka

Proč Svět zdraví? Svět zdraví je tu od toho, aby pomáhal lidem plnit jejich sny a to se mi na něm tak líbí. Co Vás na této práci baví? Baví mě poznávat nové tváře, jejich příběhy a vidět jak se nám měni před očima s rozzářeným usměvěm. Jakého úspěchu si ve Světě zdraví nejvíce vážíte? Nejvíce si vážím úspěchů klientů, protože to je náš hlavní úspěch. Čemu se věnujete ve volném čase? Volný čas se snažím nejvíce trávit s přáteli a četbou .

Další pobočky v okolí

Příběh spokojené klientky

Iveta (43)

Do Světa zdraví jsem se přihlásila proto, že jsem se už mnohokrát snažila zhubnout sama, ale nedařilo se mi to. Potřebovala  jsem někoho, kdo by mně s tím pomohl a motivoval mě, abych to dokázala. Dostala jsem se do rukou Ing. Martiny Balážové, a díky ní se mi za  půl roku podařilo zhubnout 7 kg. Paní Balážová  je vynikající specialistka a jsem ráda, že jsem hubla s ní . Naučila mě, jak se mám správně stravovat. Takže po vlastní zkušenosti můžu Svět zdraví jen a jen doporučit. Chtěla bych poděkovat všem ve Světě zdraví.

Provozovatel webu Frank Mikes s.r.o.