Nutriční terapeut Valašské Meziříčí

Nutriční terapeut Valašské Meziříčí

Obyvatelé Valašského Meziříčí, kteří mají problémy s nadváhou nebo obezitou, trápí je přebytečné tuky, nebo se necítí v dobré kondici, mají přímo ve svém městě skvělou příležitost, jak se znovu dostat do skvělé formy a získat štíhlou postavu. Výživová poradna Svět zdraví je otevřená pro všechny, kteří chtějí něco udělat pro svoje zdraví a změnit svůj jídelníček a stravovací návyky. Provádíme zde metabolickou diagnostiku organismu, poskytujeme odborné poradenství, nabízíme kvalitní doplňky stravy a mnoho dalších služeb. Chcete se s naší jedinečnou metodou ve Valašském Meziříčí lépe seznámit? Vyplňte kontaktní formulář a rezervujte si termín návštěvy naší poradny.

Moderně vybavené výživové studio Svět zdraví je ve Valašském Meziříčí na adrese Králova 1283, hned vedle očního centra Vyhlídka. Otevřeno máme od pondělí do čtvrtka, vždy od 8.30 do 17.00, v pátek pak pouze na objednání. V této nutriční poradně pracuje hned pět výživových specialistek a dvě asistentky, některé specialistky se zaměřují i na dětskou, sportovní a onkologickou výživu.

Otevírací doba

Po: 08:30 - 17:00

Út: 08:30 - 17:00

St: 08:30 - 17:00

Čt: 08:30 - 17:00

Pá: Dle objednání

So: Zavřeno

Ne: Zavřeno

Kontaktní informace

Králova 1283, 75701 Valašské Meziříčí

telefon: 773 794 298

e-mail: valasske.mezirici@svet-zdravi.cz

405 199

zhubnutých kilogramů

89

poraden

208

specialistů

2 010

založena první pobočka

Mapa pobočky

Odkud k nám klienti také jezdí

• Zubří

• Rožnov pod Radhoštěm

• Zašová

• Hodslavice

• Frenštát pod Radhoštěm

• Kunčice pod Ondřejníkem

Vlašské ořechy zlepšují pružnost krevních cév

Pokud budete denně jíst 30 g vlašských ořechů, uděláte službu své kardiovaskulární soustavě. Kyseliny linolová a alfa-linolenová udržují optimální hladinu cholesterolu.

Hořčík pro dostatek energie

Nedostatek hořčíku a dalších minerálních látek neblahým způsobem ovlivňuje vaši čilost.

Vitamín D pro zdravé kosti

Vitamín D je velmi důležitý; zpevňuje kosti a krom jiných účenků je nezbytný i pro celkovou pohodu.

Smoothies pro dostatek vitamínů

Pravidelná konzumace ovocných a zeleninových smoothie pomáhá celkovému pročišťování organismu a zásobí vás celou řadou vitamínů a dalších prospěšných látek.

Banány pro lepší zdraví

Banány mají vysoký obsah vitamínu B6. 3 středně velké banány dodají doporučenou denní dávku tohoto vitaminu pro dospělého muže, jakož i značné množství vitaminu C, B1, B2, E a kyseliny listové.

Na této pobočce o vás pečují

Bc. Romana Davidová, majitelka, nutriční poradkyně

Úpravou jídelníčku lze změnit více než vzhled.

 

Bc. Hana Králová, nutriční poradkyně

Má cesta ke zdravému životnímu stylu nebyla jednoduchá. V dětství jsem patřila k oplácaným dětem (v dnešní době označovaných jako děti s nadváhou), což mi přinášelo spoustu problémů. Únava, časté angíny, velké změny nálad a v neposlední řadě -  šikana od mých vrstevníků.  Nikdo si neuvědomoval, že by mi prospěla změna jídelníčku. Postupem času jsem tak sama přicházela na to, co mi svědčí a co ne. Začala jsem aktivně sportovat a změnila svůj jídelníček k nepoznání. Po ohromné snaze se dostavily změny jak po stránce fyzické, tak i psychické.  Když se na to dívám zpětně, nebylo vůbec jednoduché změnit své návyky-  a to zejména díky postojům rodiny a kamarádů. Avšak později mi došlo, že to co dělám, dělám pro sebe a já jsem jediná osoba, která to může ovlivnit. Během studia na vysoké škole jsem si uvědomila, čemu se chci dále věnovat. Mým posláním je pomáhat lidem a zdravý životní styl je základem všeho.  Když jsem tedy po studiu získala možnost pracovat pro Svět Zdraví, rozhodla jsem se tuto příležitost bez váhání využít. Nyní bych ráda předala své znalosti klientům a pomohla jim najít harmonii v jejich životě.

Helena Davidová, nutriční poradkyně

V dnešní době, kdy výrazně stoupá počet lidí s nadváhou či obezitou včetně dětí, není vůbec lehké se orientovat v nabídce různých společností nabízejících řešení dané problematiky. Problémem ovšem je, co dané společnosti nabízejí. Většinou je to jen univerzální návod jak danou situaci řešit, chybí následné kontroly a hlavně zaměření se na individuální problém každého člověka. Proto jsem ani chvilku neváhala a přijala nabídku pracovat pro Svět zdraví. Tato nabídka  mne zaujala svým unikátním – uceleným  způsobem práce s klienty a hlavně stanovením metabolické diagnostiky pro každého jednotlivého klienta. Je úžasné vidět rozdíl ve tváři u klientů při prvotním kontaktu a následně při jednotlivých kontrolách.

Ing. Petra Chalupová, nutriční poradkyně

Od malička jsem hodně sportovala, ale teprve až na vysoké škole jsem se začala zajímat o to, co vlastně jím. Vystudovala jsem ekologii a botaniku, takže mi postupně docházelo, v jakém stavu je naše životní prostředí a také v jakém stavu asi budou i potraviny, které máme dnes a denně na stole. Tento můj zájem o přírodu, resp. zdravou a vyváženou stravu, postupně přerostl ve vášeň pro zdravý životní styl a pravidelné očisty těla (a že bylo vzhledem ke stravě z dětství a stavu životního prostředí co čistit…). Výsledkem byla snaha o soulad těla i duše. Dnes vím, že mohu pracovat jako výživový specialista a opírat se o znalosti z oblasti ekologie i botaniky a využívat je ve prospěch druhých.

Veronika Bajgerová, nutriční poradkyně

Jak strava dospělých ovlivňuje stravovací návyky jejich dětí? To je nejčastější otázka, kterou si pokládám. Svým klientům bych proto chtěla pomoci, jak mohou změnit život nejen sobě, ale především svým dětem. Kdo může být pro ně tím nejlepším vzorem než oni sami. Ráda jsem tedy využila možnosti pracovat pro Svět zdraví a mít tak příležitost se v tomto oboru dále vzdělávat a pomáhat tak dalším lidem realizovat své cíle a sny.

Anežka Doležalová, asistentka

O zdravou výživu jsem se začala zajímat díky kamarádce, která se v tomto oboru orientuje a předává mi nově nabyté informace. Ač s váhou problém nemám, nevhodná strava se u mne projevuje zažívacími obtížemi. Spíše tedy z obavy o své zdraví jsem se pozvolna radami kamarádky začala řídit. Jenže jsem člověk nedůsledný co do stravování a změnit své návyky jen tak nešlo. Když se časem naskytla příležitost pracovat ve Světě zdraví, neváhala jsem. Teď mám mimo jiné možnost se dále v tomto směru vzdělávat. Doufám, že se mi podaří ovlivnit i mé nejbližší a správnou výživou docílit zlepšení jejich zdravotního stavu.

Kristýna Jonáková, asistentka

Další pobočky v okolí

Příběh spokojené klientky

Věra (42)

Za posledních deset let se moje váha postupně zvedla z 63 kilogramů na 70. Vymlouvala jsem se na přibývající věk, genetické dispozice, nedostatek času… Moc jsem to neřešila. Do Světa zdraví mě vlastně přivedla až moje desetiletá dcera, která se v tomto věku rozhodla, že se stane vegetariánkou. Nebyla jsem z toho nadšená, a hlavně jsem vůbec netušila, jak a co pro ni vařit. Ve Světě zdraví se nás ujala výživová specialistka Hanka Králová, která si svým úžasným přístupem získala nejen mě, ale také dcerku. Pod jejím vedením jsme si doma začaly zdravě vařit a více se hýbat. Kamarádky mě chválily, jak dobře vypadám a na pravidelných konzultacích ve Světě zdraví jsme s dcerou, kromě pochvaly a další motivace, dostávaly také nové, zdravé recepty. Hance Králové moc děkuji, že nám pomohla odstartovat cestu za zdravím. Dále už můžeme jít samy.

Provozovatel webu Frank Mikes s.r.o.