Nutriční terapeut Vyškov

Nutriční terapeut Vyškov

Žijete ve Vyškově a snažíte se zhubnout?  Různé diety bývají často kontraproduktivní a mohou i škodit zdraví, navíc po jejich ukončení často dojde k tzv. jojo efektu. Výživové poradny Svět zdraví, z nichž jedna se nachází přímo ve Vyškově, ale nabízejí mnohem lepší alternativu. Našim klientům poskytujeme profesionální poradenství, provádíme diagnostiku organismu včetně jedinečné metabolické diagnostiky podle RNDr. Petra Fořta, sestavujeme jídelníčky a dietní plány na míru a nabízíme i prověřené a účinné doplňky stravy SUNKINS. S námi nejen že zhubnete, ale dokážete si svoji váhu i udržet.

Vyškovský Svět zdraví najdete na náměstí Čsl. armády č. 447/6, hned vedle pobočky pojišťovny Kooperativa. Otevírací doba výživové poradny je v pondělí od 12.00 do 19.30, v úterý a čtvrtek od 8.00 do 16.00, ve středu od 9.00 do 18.00 a v pátek od 8.00 do 15.30. Těší se na vás dva zkušení specialisté a jedna asistentka, objednat se k nim můžete přes kontaktní formulář na této stránce.

Otevírací doba

Po: 12:00 - 19:30

Út: 08:00 - 16:00

St: 09:00 - 18:00

Čt: 08:00 - 16:00

Pá: 08:00 - 15:30

So: Dle dohody

Ne: Zavřeno

Kontaktní informace

nám. Čsl.armády 447/6, 682 01 Vyškov

telefon: 34 314 448, 513 039 160

e-mail: vyskov@svet-zdravi.cz

405 199

zhubnutých kilogramů

89

poraden

208

specialistů

2 010

založena první pobočka

Mapa pobočky

Odkud k nám klienti také jezdí

• Ivanovice na Hané

• Kojetín

• Ježkovice

• Jedovnice

• Hlubočany

• Lysovice

• Vážany

Vlašské ořechy zlepšují pružnost krevních cév

Pokud budete denně jíst 30 g vlašských ořechů, uděláte službu své kardiovaskulární soustavě. Kyseliny linolová a alfa-linolenová udržují optimální hladinu cholesterolu.

Hořčík pro dostatek energie

Nedostatek hořčíku a dalších minerálních látek neblahým způsobem ovlivňuje vaši čilost.

Vitamín D pro zdravé kosti

Vitamín D je velmi důležitý; zpevňuje kosti a krom jiných účenků je nezbytný i pro celkovou pohodu.

Smoothies pro dostatek vitamínů

Pravidelná konzumace ovocných a zeleninových smoothie pomáhá celkovému pročišťování organismu a zásobí vás celou řadou vitamínů a dalších prospěšných látek.

Banány pro lepší zdraví

Banány mají vysoký obsah vitamínu B6. 3 středně velké banány dodají doporučenou denní dávku tohoto vitaminu pro dospělého muže, jakož i značné množství vitaminu C, B1, B2, E a kyseliny listové.

Na této pobočce o vás pečují

Mgr. Ing. Martin Doležel, nutriční poradce

Tak jako ke každému z nás, i ke mně přicházejí informace o tom, jak neustále přibývá lidí s nadváhou a obezitou, jak vzrůstají počty cukrovkářů, kardiaků, alergiků, žlučníkářů, … a dalších nemocných tzv. civilizačními chorobami. Bohužel jsou stále častěji postiženy i děti, naše budoucnost! Jsem přesvědčen, že správným životním stylem a především vhodnou úpravou stravovacího režimu se dá mnoha neduhů zbavit nebo se jim přímo vyhnout.

DiS. Dagmar Dufková, nutriční poradkyně

 

 

 

Júlie Čejková, asistentka

Je pro mě důležité vědět, co dělám a proč to dělám. Koncept Světa zdraví mě nadchnul svým individuálním přístupem k člověku. Ve Světě zdraví se nedrží diety, zde se lidé naučí zdravému životnímu stylu.

Další pobočky v okolí

Příběh spokojeného klienta

Václav (37)

Svět zdraví ve Vyškově jsem začal navštěvovat, na doporučení kamaráda, od října 2016 do dubna 2017. Mým cílem bylo snížit váhu, hlavně shodit „pneumatiku“ v oblasti břicha, nabrat svalovou hmotu  a odnaučit se špatným stravovacím návykům, které se začaly v mém věku projevovat.  Podařilo se. Za 6 měsíců mám 8 kg dole, cítím se podstatně lépe. Zjistil jsem, že i bez hladovění  lze zdravě hubnout. Pokud přidáte i pohyb, výsledky jsou rychle znát.  Budu dále pokračovat sám. Už vím jak na to a navíc je to zábavaDěkuji paní Dufkové a týmu Světa zdraví za péči, kterou mi věnovali. 

Provozovatel webu Frank Mikes s.r.o.