Nutriční terapeut Žďár nad Sázavou

Nutriční terapeut Žďár nad Sázavou

Nejlepší nutriční poradenství ve městě poskytuje výživové studio Svět zdraví Žďár nad Sázavou, které přináší unikátní koncept, jenž si získal velkou oblibu po celé ČR. Nabízíme jedinečnou metabolickou diagnostiku a vyšetření na certifikovaných přístrojích, pravidelné odborné konzultace, profesionální poradenství a exkluzivní doplňky stravy. Pomůžeme vám zhubnout a udržet si váhu napořád, a to bez hladovění a drastických diet. Ve Žďáru nad Sázavou poskytujeme i výživové poradenství pro děti, sportovce a diabetiky. Chcete se o naší metodě dozvědět více? Vyplňte si nezávazně kontaktní formulář na této stránce a naše asistentka se vám ozve.

Pobočka výživového poradenství společnosti Svět zdraví je ve Žďáru nad Sázavou na adrese Sadová 2273/17, asi 10 minut cesty od autobusového i vlakového nádraží. Otevřeno jde zde v pondělí, úterý, čtvrtek i pátek vždy od 8.30 do 17.00, ve středu od 10.00 do 18.00. Po domluvě lze pobočku navštívit i v sobotu, naopak v neděli je vždy zavřeno. Tým žďárské pobočky tvoří majitelka, manažer, dvě nutriční specialistky a asistentka.

Otevírací doba

Po: 08:30 - 17:00

Út: 08:30 - 17:00

St: 10:00 - 18:00

Čt: 08:30 - 17:00

Pá: 08:30 - 17:00

So: Dle dohody

Ne: Zavřeno

Kontaktní informace

Sadová 2237/17 ( u Ivana ), 59101 Žďár nad Sázavou

telefon: 733 677 770

e-mail: zdar.nad-sazavou@svet-zdravi.cz

405 199

zhubnutých kilogramů

89

poraden

208

specialistů

2 010

založena první pobočka

Mapa pobočky

Odkud k nám klienti také jezdí

• Nové Město na Moravě

• Vepřová

• Polná

• Přibyslav

• Malá Losenice

Vlašské ořechy zlepšují pružnost krevních cév

Pokud budete denně jíst 30 g vlašských ořechů, uděláte službu své kardiovaskulární soustavě. Kyseliny linolová a alfa-linolenová udržují optimální hladinu cholesterolu.

Hořčík pro dostatek energie

Nedostatek hořčíku a dalších minerálních látek neblahým způsobem ovlivňuje vaši čilost.

Vitamín D pro zdravé kosti

Vitamín D je velmi důležitý; zpevňuje kosti a krom jiných účenků je nezbytný i pro celkovou pohodu.

Smoothies pro dostatek vitamínů

Pravidelná konzumace ovocných a zeleninových smoothie pomáhá celkovému pročišťování organismu a zásobí vás celou řadou vitamínů a dalších prospěšných látek.

Banány pro lepší zdraví

Banány mají vysoký obsah vitamínu B6. 3 středně velké banány dodají doporučenou denní dávku tohoto vitaminu pro dospělého muže, jakož i značné množství vitaminu C, B1, B2, E a kyseliny listové.

Na této pobočce o vás pečují

Andrea Dostálková, DiS., majitelka

Pomáhat lidem v jejich zdravotních problémech je mojí prací již 25 let .Jako klientka jedné z poboček Světa zdraví mě nadchl tento koncept do té míry , že jsem se pustila do vybudování vlastních poboček s cílem pomáhat i ostatním lidem k lepšímu a zdravějšímu způsobu života.

Zdeněk Dostálek, manažer

Do Světa zdraví jsme se s manželkou dostali nejprve jako klienti. Koncept Světa zdraví nás nadchl do té míry , že jsme se pustili do vybudování vlastních poboček s cílem pomáhat i ostatním lidem k lepšímu a zdravějšímu způsobu života.

Bc. Hana Sobotková DiS., nutriční poradkyně

Zdravá výživa a zdravý životní styl mě provází již od dětství. Vždy jsem si vybírala a zajímala se o to, co jím. Možná také proto, že se v mé rodině hojně vyskytovala nadváha a zdravotní problémy s ní spojené, byl můj zájem o zdravé stravování o to větší a zdravé potraviny se staly nedílnou součástí mého života. A protože se ráda se svými znalostmi a zkušenostmi dělím s druhými, rozhodla jsem se proškolit se ve výživě a stát se certifikovaným nutričním specialistou. Svět zdraví mi umožnil pracovat v oboru, který jsem si vysnila, a naplňuje mne ve všech směrech. Mým cílem je pomáhat klientům změnit životní styl a stravovací návyky a tím upevnit jejich zdraví.

Veronika Janečková, nutriční poradkyně

Každý člověk je jedinečný a ve Světě zdraví ke klientům přistupují individuálně s ohledem na jejich zdravotní stav i kondici. Jedině tak lze dosáhnout udržitelných výsledků. Myslím, že zdravý životní styl by měl být přirozenou součástí každého z nás. Proto se o zdravou stravu už nějakou dobu zajímám a věřím, že není lepší investice, než pečovat o svoje tělo.

Anna Kopecká, nutriční poradkyně

Práce ve Světě zdraví pro mě nepředstavuje práci jako takovou, ale koníček, který mě naplňuje.O zdravém životním stylu a zdravém jídle bych mohla mluvit hodiny. Klienti, kteří nás navštíví, jsou většinou na začátku cesty za zdravějším a tím pádem i lepším a kvalitnějším životem.Ten první krok, je samozřejmě nejtěžší. Odhodlat se, neodkládat, nevymlouvat, nehledat důvody proč zrovna teď se to nehodí, ale domluvit si u nás termín a přijít.Na všechno ostatní jsme tu my. První krok je vždy jen a jen na Vás, se všemi ostatními Vám pomůžeme. Jsem přesvědčená o tom, že spolu to zvládneme.

Iveta Hájková, DiS., asistentka

Každý zde má možnost a maximální podporu změnit svůj životní styl a proto je tu Svět zdraví. Jsem ráda, že mohu být jeho součástí.

Další pobočky v okolí

Příběh spokojené klientky

Petra (38)

Jmenuji se Petra Mitášová  a má cesta k hubnutí trvala rok. V roce 2015 jsem na facebooku viděla upoutávku na hubnutí pod dohledem odborníka. Řekla jsem si, že půjdu na vstupní měření, zjistím jak na tom jsem a začnu sama pomalu hubnout. Rok uplynul jako voda, ani deko z mé váhy neubylo a po roce mi volali ze Světa zdraví, zda nechci přijít na kontrolní  měření. Byla jsem za to moc ráda, protože už přes měsíc jsem měla v hlavě myšlenku, že sama hubnutí opravdu nezvládnu a potřebuji pomoc a hlavně i vedení, zda  to dělám dobře. Dospěla jsem k tomu i díky zdravotním potížím, a že jich bylo: migrény, ekzém, zažívací potíže, extrémně vysoký krevní tlak, otoky v obličeji. Rekla jsem si, dost. 

Provozovatel webu Frank Mikes s.r.o.