Nutriční terapeut Zlín

Nutriční terapeut Zlín

Jste nespokojení se svojí postavou a chtěli byste zhubnout bez hladovění a namáhavých diet? Řešení přináší výživové poradenské centrum Svět zdraví, které má jednu ze svých poboček i ve Zlíně. Zkušené specialistky vám zde sestaví vhodný jídelníček a vytvoří individuální dietní plán na míru podle vašich potřeb a zdravotního stavu. Provádíme zde diagnostiku organismu na certifikovaných přístrojích, poskytujeme konzultace a poradenství a prodáváme i špičkové výživové produkty na podporu hubnutí. Vyplňte si kontaktní formulář a objednejte se na svoji první nezávaznou konzultaci v naší zlínské poradně.

Nutriční poradna Svět zdraví se ve Zlíně nachází na náměstí T.G. Masaryka 2433, nad hotelem Garni a vedle obchodu s automodely. Otevřeno máme každý všední den, z toho v pondělí a úterý od 8.00 do 17.00, ve středu od 11.00 do 19.00, ve čtvrtek od 8.00 do 17.00 a v pátek od 7.30 do 15.30. Klientům se zde věnuje tým čtyř zkušených specialistek a jedné asistentky, zaměřujeme se mimo jiné i na výživové poradenství pro děti, sportovce, diabetiky nebo onkologicky nemocné.

Otevírací doba

Po: 08:00 - 17:00

Út: 08:00 - 17:00

St: 11:00 - 19:00

Čt: 08:00 - 17:00

Pá: 07:30 - 15:30

So: Dle dohody

Ne: Zavřeno

Kontaktní informace

náměstí T.G. Masaryka 2433, 76001 Zlín

telefon: 730 165 687

e-mail: zlin@svet-zdravi.cz

405 199

zhubnutých kilogramů

89

poraden

208

specialistů

2 010

založena první pobočka

Mapa pobočky

Odkud k nám klienti také jezdí

• Otrokovice

• Napajedla

• Lípa nad Dřevnicí

• Holešov

• Vizovice

• Kroměříž

Vlašské ořechy zlepšují pružnost krevních cév

Pokud budete denně jíst 30 g vlašských ořechů, uděláte službu své kardiovaskulární soustavě. Kyseliny linolová a alfa-linolenová udržují optimální hladinu cholesterolu.

Hořčík pro dostatek energie

Nedostatek hořčíku a dalších minerálních látek neblahým způsobem ovlivňuje vaši čilost.

Vitamín D pro zdravé kosti

Vitamín D je velmi důležitý; zpevňuje kosti a krom jiných účenků je nezbytný i pro celkovou pohodu.

Smoothies pro dostatek vitamínů

Pravidelná konzumace ovocných a zeleninových smoothie pomáhá celkovému pročišťování organismu a zásobí vás celou řadou vitamínů a dalších prospěšných látek.

Banány pro lepší zdraví

Banány mají vysoký obsah vitamínu B6. 3 středně velké banány dodají doporučenou denní dávku tohoto vitaminu pro dospělého muže, jakož i značné množství vitaminu C, B1, B2, E a kyseliny listové.

Na této pobočce o vás pečují

Bc. Romana Davidová, majitelka, nutriční poradkyně

Úpravou jídelníčku lze změnit více než vzhled.

Mgr. Tina Dobrovolská, nutriční poradkyně

Sportu a pohybu obecně se věnuji již od dětství. Na základní škole jsem cvičila v Sokole, kde jsem se naučila všestrannosti a v návaznosti na všestrannost jsem se začala věnovat volejbalu. Na gymnáziu jsem se už volejbalu věnovala na závodní úrovni a zůstala u něj až do vysoké školy. Během studia Univerzity Palackého v Olomouci Fakulty Tělesné Kultury se nároky na výkonnost podstatně zvýšily, ale mně k podání lepšího výkonu stále něco chybělo. 

Bc. Erika Čechová, nutriční poradkyně

Veronika Bajgerová, nutriční poradkyně

Na střední škole mi začala má kila navíc vadit a tak jsem se je pokoušela zhubnout. Přidáním pohybu a pravidelnou stravou šla váha dolů. Při rozhodování, co budu po střední dělat, jsem si uvědomila, že zdravá výživa mě baví, naplňuje a chtěla bych se o ní dozvědět víc, proto studium Vyšší odborné školy zdravotnické – obor Nutriční terapeut, bylo pro mě to nejlepší. Své znalosti využívám denně při přípravě jídla pro děti. Každý rodič chce pro své děti jen to nejlepší a myslím si, že zdravý životní styl a pravidla zdravé výživy jsou skvělý začátek. 

Veronika Toboláková, nutriční poradkyně

Sportu se věnuji již od dětství. Na základní škole jsem jezdila na různé soutěže, kde jsem reprezentovala naši školu. Od 15 let jsem začala s hasičským sportem, kterému se věnuji do teď, dále jsem začala se sportem dračích lodí, kde jsme jezdili na různé soutěže, těm se věnuji také pořád. Až v poslední době jsem se začala hodně věnovat a zabývat zdravému životnímu stylu.

Kristýna Jonáková, asistentka

Další pobočky v okolí

Příběh spokojeného klienta

Pavel (49)

Během posledních deseti let šla moje váha pomalu a jistě nahoru. Z 86 kg jsem začal atakovat stovku (97 kg). Moje váha mě začala limitovat v běžném životě. Utáhnou si brusle byl najednou problém a o oblečení ani nemluvím. Odmalička jsem sportoval a  váhu nemusel nikdy řešit. Fakt, že mám sedavé zaměstnání společně se špatnými stravovací návyky se však  projevil. Zkoušel jsem víc sportovat dle rad z internetu v tepové frekvenci, kdy se spaluje tuk, ale žádné účinky jsem nezaznamenal.  Rozhodl jsem se proto najít někoho, kdo mi poradí jak na to a rozhodl jsem se pro Svět zdraví ve Zlíně. Předem jsem vyloučil striktně dodržovat přesný jídelníček, vážení potravin atd. Zaujala mě nabídka Světa zdraví GreenFit Zlín na bázi nutriční typologie a dlouhodobější spolupráce. Za půl roku se mi s pomocí odborníků ze Světa zdraví Zlín podařilo shodit 7 kg. Není to sice tak moc, ale já jsem spokojený a hlavně se cítím lépe. Už na začátku při vyhodnocení nutriční typologie mi vyšlo, že snižování váhy půjde pomaleji. Změna stravovacích návyků nebyla nijak radikální, ale pozvolná, aby mi vyhovovala. Ověřil jsem si, že hubnutí nesmí být založeno na odříkání a hladovění. Způsob už znám. Teď záleží už jen na mně, jak toho využiji...

Provozovatel webu Frank Mikes s.r.o.