Nutriční terapeut Znojmo

Nutriční terapeut Znojmo

Trápí vás nadváha nebo obezita? Nejste spokojení se svojí postavou a chcete tento stav změnit? V nutričním poradenském studiu Svět zdraví ve Znojmě vám zkušení odborníci na výživu pomohou změnit životosprávu a sestaví vám dietní plán včetně jídelníčku na míru. Prvním krokem je samozřejmě důkladná diagnostika organismu, kterou zde provádějí na moderních certifikovaných přístrojích.

Kromě poradenství zde mají klienti možnost si zakoupit i exkluzivní doplňky stravy SUNKINS, které pomáhají spalovat tuky a usnadňují hubnutí. Objednat na první konzultaci v naší znojemské poradně se můžete přes kontaktní formulář na tomto webu, asistentka vám pak zavolá, abyste si vybrali vhodný termín.

Otevírací doba

Po: 08:00 - 16:00

Út: 09:00 - 17:00

St: 09:00 - 17:00

Čt: 09:00 - 17:00

Pá: 08:00 - 16:00

So: Zavřeno

Ne: Zavřeno

Kontaktní informace

Sokolská 18, 66902 Znojmo

telefon: 734 173 931

e-mail: znojmo@svet-zdravi.cz

405 199

zhubnutých kilogramů

89

poraden

208

specialistů

2 010

založena první pobočka

Mapa pobočky

Odkud k nám klienti také jezdí

• Bezkov

• Citonice

• Hodonice

• Mikulovice

• Ivančice

• Jevišovice

Vlašské ořechy zlepšují pružnost krevních cév

Pokud budete denně jíst 30 g vlašských ořechů, uděláte službu své kardiovaskulární soustavě. Kyseliny linolová a alfa-linolenová udržují optimální hladinu cholesterolu.

Hořčík pro dostatek energie

Nedostatek hořčíku a dalších minerálních látek neblahým způsobem ovlivňuje vaši čilost.

Vitamín D pro zdravé kosti

Vitamín D je velmi důležitý; zpevňuje kosti a krom jiných účenků je nezbytný i pro celkovou pohodu.

Smoothies pro dostatek vitamínů

Pravidelná konzumace ovocných a zeleninových smoothie pomáhá celkovému pročišťování organismu a zásobí vás celou řadou vitamínů a dalších prospěšných látek.

Banány pro lepší zdraví

Banány mají vysoký obsah vitamínu B6. 3 středně velké banány dodají doporučenou denní dávku tohoto vitaminu pro dospělého muže, jakož i značné množství vitaminu C, B1, B2, E a kyseliny listové.

Na této pobočce o vás pečují

Vojtěch Sulik, DiS., majitel

O zdravý životní styl se zajímám už od střední školy a ovlivnilo mě to i při výběru dalšího studia. Když jsem dostal nabídku pracovat ve Světě zdraví , byla to pro mě velká výzva. Líbí se mi systém práce s KNT, který je podle mne propracovaný a funkční. Práce mě naplňuje, vždycky mě bavila práce s lidma.

Bc. Lucie Drlíková., nutriční poradkyně

Už od malička jsem byla zvyklá se hýbat a stravovat se zdravěji. Na střední škole jsem ke zdravému životnímu stylu přilnula více a i proto jsem se při výběru vysoké školy rozhodla studovat obor věnující se výživě a sportu. Na práci ve Světě zdraví se moc těším, líbí se mi pojetí a celkový přístup, s jakým se přistupuje ke klientům.

Ivana Kejzlarová, asistentka

Z vlastní zkušenosti vím, že není jednoduché ze dne na den změnit své stravovací návyky, začít hlídat výběr vhodných potravin a nezapomínat na dostatatek pohybu. Vážím si proto všech našich klientů, kteří se dokázali rozhodnout přijít si do Světa zdraví pro odbornou pomoc. Přece jen: sdílený problém je poloviční problém. Přeji si být jim oporou, povzbudit je a pochválit za každý, i malý úspěch.

Další pobočky v okolí

Příběh spokojeného klienta

Pavel (43)

Zdravím všechny zájemce, kteří by chtěli zlepšit svůj životní styl nejen k lepšímu zdraví. Po mnoha slibech mé přítelkyni jsem se konečně rozhodl pro návštěvu Světa zdraví ve Znojmě. Že to bude právě Svět zdraví mě přesvědčilo dlouhé hledání po internetu mezi různými náměty, jak zhubnout bez dřiny a hladu. Můj prvotní úmysl byl zhubnout 20 kilogramů. První návštěva proběhla v srpnu 2015, při které jsem se seznámil se všemi potřebnými instrukcemi. Od slečny Drlíkové jsem obdržel vhodný stravovací program. Na začátku jsem vážil 144 kg. Do roku jsem opravdu zhubl na 96 kg, a to jen za podmínek dodržení doporučeného stravovacího režimu. Kromě sledování závodů motorek v televizi, rybaření a saunování, byly moje sportovní aktivity jen minimální. Svou váhu, i přes menší nedodržování stravovacích návyků, si držím zhruba na 98 kg. Všem mohu doporučit péči Světa zdraví a především bych velice rád poděkoval slečně Lucii Drlíkové.

Provozovatel webu Frank Mikes s.r.o.