Objednávka

Proč se objednat do Světa zdraví?

Trvale udržitelný způsob váživy je hlavním pilířem konceptu Svět zdraví. Odborně vyškolení poradci vám pomohou s dosažením vaší vysněné postavy a nastolením správných návyků. Samozřejmě nejde jen o vzhled, ale především o zdraví. Se špatnou stravou je totiž přímo spojena celá řada nejrůznějších onemocnění a problémů. Svět zdraví je tady opravdu pro každého; nutriční terapeut dokáže pomoci diabetikům, sportovcům a dokonce i dětem.

Chcete i vy zlepšit své stravovací návyky? Ozvěte se nám ještě dnes. Vyplňte a odešlete formulář na levé straně. Co nevidět se vám ozveme a společně domluvíme termín vstupní konzultace.

Lidiya, spokojená klientka

V létě na dovolené jsem se rozhodla, že musím něco udělat se svými nadbytečnými kily. Dozvěděla jsem se o Světě zdraví a rozhodla jsem se využít jejich služeb. Chodila jsem ke specialistovi Mirkovi Müllerovi v Praze v Dlážděné ulici. Specialista určil, jaký jsem metabolický typ, jaké mám spalování tuků a sestavil jídelníček, který jsem začala dodržovat. Hned od začátku mi jídelníček vyhovoval. Bála jsem se, že budu držet hladovky, ale naopak jsem měla co dělat, abych vše z jídelníčku snědla. Každých 14 dnů jsem chodila na kontroly, kde mě asistentka zvážila, změřila a poté jsem se specialistou vše zkonzultovala. Hned jsem viděla, kolik kilogramů tuku jsem zhubla a kolik mě ještě čeká. Stanovila jsem si cíl 20 kg za 12 měsíců. A to se mi podařilo. Dokonce jsem zhubla ještě o 15 kg víc oproti plánu, tedy 35,6 kg. A viscerální tuk klesl z 11 na hodnotu 6. Celkem jsem Svět zdraví navštěvovala přes 2 roky. Cítím se výborně. Mám více energie, nejsem už tolik unavená a mám ze sebe radost.

405 199

zhubnutých kilogramů

89

poraden

208

specialistů

2 010

založena první pobočka

Provozovatel webu Frank Mikes s.r.o.