Příběhy

Vaše příběhy

vaclav

Václav (37)

Svět zdraví ve Vyškově jsem začal navštěvovat, na doporučení kamaráda, od října 2016 do dubna 2017. Mým cílem bylo snížit váhu, hlavně shodit „pneumatiku“ v oblasti břicha, nabrat svalovou hmotu  a odnaučit se špatným stravovacím návykům, které se začaly v mém věku projevovat.  Podařilo se. Za 6 měsíců mám 8 kg dole, cítím se podstatně lépe. Zjistil jsem, že i bez hladovění  lze zdravě hubnout. Pokud přidáte i pohyb, výsledky jsou rychle znát.  Budu dále pokračovat sám. Už vím jak na to a navíc je to zábava. Děkuji paní Dufkové a týmu Světa zdraví za péči, kterou mi věnovali.

iveta

Iveta (43)

Do Světa zdraví jsem se přihlásila proto, že jsem se už mnohokrát snažila zhubnout sama, ale nedařilo se mi to. Potřebovala  jsem někoho, kdo by mně s tím pomohl a motivoval mě, abych to dokázala. Dostala jsem se do rukou Ing. Martiny Balážové, a díky ní se mi za  půl roku podařilo zhubnout 7 kg. Paní Balážová  je vynikající specialistka a jsem ráda, že jsem hubla s ní . Naučila mě, jak se mám správně stravovat. Takže po vlastní zkušenosti můžu Svět zdraví jen a jen doporučit. Chtěla bych poděkovat všem ve Světě zdraví.

pavel

Pavel (49)

Během posledních deseti let šla moje váha pomalu a jistě nahoru. Z 86 kg jsem začal atakovat stovku (97 kg). Moje váha mě začala limitovat v běžném životě. Utáhnou si brusle byl najednou problém a o oblečení ani nemluvím. Odmalička jsem sportoval a  váhu nemusel nikdy řešit. Fakt, že mám sedavé zaměstnání společně se špatnými stravovací návyky se však  projevil. Zkoušel jsem víc sportovat dle rad z internetu v tepové frekvenci, kdy se spaluje tuk, ale žádné účinky jsem nezaznamenal.  Rozhodl jsem se proto najít někoho, kdo mi poradí jak na to a rozhodl jsem se pro Svět zdraví ve Zlíně. Předem jsem vyloučil striktně dodržovat přesný jídelníček, vážení potravin atd. Zaujala mě nabídka Světa zdraví GreenFit Zlín na bázi nutriční typologie a dlouhodobější spolupráce. Za půl roku se mi s pomocí odborníků ze Světa zdraví Zlín podařilo shodit 7 kg. Není to sice tak moc, ale já jsem spokojený a hlavně se cítím lépe. Už na začátku při vyhodnocení nutriční typologie mi vyšlo, že snižování váhy půjde pomaleji. Změna stravovacích návyků nebyla nijak radikální, ale pozvolná, aby mi vyhovovala. Ověřil jsem si, že hubnutí nesmí být založeno na odříkání a hladovění. Způsob už znám. Teď záleží už jen na mně, jak toho využiji...

Miroslav, nutriční poradce

Nedílnou součástí mého života byl od dětství sport. Již při studiu jsem se začal zajímat o výživu, která je součástí zdravého životního stylu. V současné době působím u ženské hokejové reprezentace jako kondiční trenér a výživový poradce. Práce ve Světě zdraví mě naplňuje, a jsem rád, že mohu touto cestou lidem zlepšit kvalitu života.

Lidiya, spokojená klientka

V létě na dovolené jsem se rozhodla, že musím něco udělat se svými nadbytečnými kily. Dozvěděla jsem se o Světě zdraví a rozhodla jsem se využít jejich služeb. Chodila jsem ke specialistovi Mirkovi Müllerovi v Praze v Dlážděné ulici. Specialista určil, jaký jsem metabolický typ, jaké mám spalování tuků a sestavil jídelníček, který jsem začala dodržovat. Hned od začátku mi jídelníček vyhovoval. Bála jsem se, že budu držet hladovky, ale naopak jsem měla co dělat, abych vše z jídelníčku snědla. Každých 14 dnů jsem chodila na kontroly, kde mě asistentka zvážila, změřila a poté jsem se specialistou vše zkonzultovala. Hned jsem viděla, kolik kilogramů tuku jsem zhubla a kolik mě ještě čeká. Stanovila jsem si cíl 20 kg za 12 měsíců. A to se mi podařilo. Dokonce jsem zhubla ještě o 15 kg víc oproti plánu, tedy 35,6 kg. A viscerální tuk klesl z 11 na hodnotu 6. Celkem jsem Svět zdraví navštěvovala přes 2 roky. Cítím se výborně. Mám více energie, nejsem už tolik unavená a mám ze sebe radost.

800+

úspěšně shozených kil

15

poboček

30

výživových poradců

1500+

spokojených klientů

Provozovatel webu Frank Mikes s.r.o.