Svět zdraví

Svět zdraví

Koncept Svět zdraví je zaměřen na trvale udržitelný výživový plán, který je individuálně navržen pro každého člověka. Propracovaná diagnostika KNT pomůže lidem s nadváhou, sportovcům, dětem nebo třeba i diabetikům. Proškolení specialisté Světa zdraví vám ochotně poradí a provedou vás celým procesem. I vy máte nárok na svou vysněnou postavu a my vám pomůžeme dosáhnout vašich cílů.

Pobočky Světa zdraví najdete ve všech velkých městech České republiky. A nezapomeňte; na změnu není nikdy pozdě. A to ani pokud se týká tak základních návyků, jako jsou ty výživové.

800+

úspěšně shozených kil

15

poboček

30

výživových poradců

1500+

spokojených klientů

Miroslav, nutriční poradce

Nedílnou součástí mého života byl od dětství sport. Již při studiu jsem se začal zajímat o výživu, která je součástí zdravého životního stylu. V současné době působím u ženské hokejové reprezentace jako kondiční trenér a výživový poradce. Práce ve Světě zdraví mě naplňuje, a jsem rád, že mohu touto cestou lidem zlepšit kvalitu života.

Lidiya, spokojená klientka

V létě na dovolené jsem se rozhodla, že musím něco udělat se svými nadbytečnými kily. Dozvěděla jsem se o Světě zdraví a rozhodla jsem se využít jejich služeb. Chodila jsem ke specialistovi Mirkovi Müllerovi v Praze v Dlážděné ulici. Specialista určil, jaký jsem metabolický typ, jaké mám spalování tuků a sestavil jídelníček, který jsem začala dodržovat. Hned od začátku mi jídelníček vyhovoval. Bála jsem se, že budu držet hladovky, ale naopak jsem měla co dělat, abych vše z jídelníčku snědla. Každých 14 dnů jsem chodila na kontroly, kde mě asistentka zvážila, změřila a poté jsem se specialistou vše zkonzultovala. Hned jsem viděla, kolik kilogramů tuku jsem zhubla a kolik mě ještě čeká. Stanovila jsem si cíl 20 kg za 12 měsíců. A to se mi podařilo. Dokonce jsem zhubla ještě o 15 kg víc oproti plánu, tedy 35,6 kg. A viscerální tuk klesl z 11 na hodnotu 6. Celkem jsem Svět zdraví navštěvovala přes 2 roky. Cítím se výborně. Mám více energie, nejsem už tolik unavená a mám ze sebe radost.

Provozovatel webu Frank Mikes s.r.o.